- OSRAM

Цена
€1 64 / 3 21 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Мигач |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 21 |
| Напрежение | 24V |
| Цвят на светлината | Кехлибарена |
| Светлинен поток (lm) | 670 lm |
| Цокъл | BAU15S |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 2000 h |
| Тип монтаж | BAU15S |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 7510TSP PY21W 24V BAU15S Крушка за мигач
Тази крушка OSRAM PY21W осигурява надеждна и ярка кехлибарена светлина за мигачите на вашия автомобил. Проектирана за 24V електрически системи, тя гарантира постоянна работа в камиони, ремаркета и тежкотоварни превозни средства.
Ключови Предимства
- Надежден сигнал — Ясна кехлибарена светлина за безопасни маневри.
- Съвместимост с 24V — Специално разработена за 24V системи, използвани в търговски превозни средства.
- Лесен монтаж — Стандартен цокъл BAU15S за бърза смяна.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | PY21W |
| Напрежение | 24V |
| Мощност | 21W |
| Цокъл | BAU15S |
| Цвят | Кехлибарена |
| Технология | Нажежаема |
| E-mark | Да |
Какво има в кутията
- 1x OSRAM PY21W крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





